Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursları Ankara

Kurulduğu 1951 yılından beri yüksek kaliteli dil eğitimi hizmeti veren Türk-Amerikan Derneği:

  • Yüksek nitelikli, uzman ve profesyonel öğretim kadrosu,
  • Geleneksel eğitim metodları yerine küçük sınıflarda öğrenci merkezli modern eğitim sistemi,
  • Öğrenciyle bire bir iletişim kurması,
  • Yaratıcı düşünceyi geliştiren ve destekleyen bir eğitim-öğretim atmosferi yaratması,
  • İşitsel-görsel eğitim uygulamaları,
  • Dil öğretiminin yanısıra sosyal ve kültürel aktivitelere verdiği önemle yarattığı farklılığı, 1951 yılından beri büyük bir saygınlıkla sürdürmektedir.

Genel İngilizce Kursları

Türk Amerikan Derneği Genel İngilizce Kursları; “Avrupa Ortak Öğrenme, Öğretme ve Değerlendirme” kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu uygulamanın amacı; kursiyerlerimize uluslararası standartlarda kabul gören bir eğitim sistemini sunmaktır. Bunun yanısıra, TAD kurslarında Amerikan İngilizcesi’ne ağırlık verilmektedir. Günümüzde, Amerikan İngilizcesi; iş, bilim ve eğitim dünyasında, internette ve bilgi teknolojisi alanında güncelliğini ve geçerliliğini sürekli artırmaktadır. Türk Amerikan Derneği İngilizce kursu Ankara tecrübeli kadrosu ile öğrenci odaklı ve hedef öncelikli çalışma gerçekleştirmektedir.

Çocuklara Yönelik İngilizce Kursu Ankara Batıkent

Türk Amerikan Derneği çocuklara yönelik İngilizce kursu Ankara Batıkent yeni öğretim teknikleri göz önünde bulundurularak planlanmış, öncelikle çocuklara İngilizce’yi sevdirmeyi hedefleyen kurslardır. Öğrenciler yaş ve İngilizce seviyelerine göre sınıflandırılır ve İngilizce Dil Eğitimi alanındaki en iyi ders kitapları kullanılarak konusunda uzman öğretmenler tarafından eğitilirler. Öğrenciye aktarılması hedeflenen dil becerileri ağırlıklı olarak dinleme ve konuşma, okuma ve kelime dağarını geliştirme ve temel dilbilgisi kurallarıdır.

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kursu Ankara Batıkent

YDS, e-YDS, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, LYS-5, üniversitelerin (ODTÜ, Hacettepe vb.) hazırlık atlama sınavlarına yönelik kurslar ve hazırlık destek kursları Türk Amerikan Derneği Batıkent bünyesinde tecrübeli eğitmen kadrosu ve özenle seçilmiş hedefe yönelik eğitim materyalleri ile verilmektedir.

Diğer İngilizce Kursları

Türk Amerikan Derneği Batıkent bünyesinde verilen diğer İngilizce eğitimleri ile özelleşmiz konularda İngilizce seviyenizi ilerletebilirsiniz. Konuşma kulübüne katılarak pratik İngilizce seviyenizi geliştirebilir. Mesleki İngilizce kursları ile hukuk, bilişim gibi özel uzmanlık gerektiren alanlarda İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Yabancı Dil Seviyelerinin Açıklaması

Yabancı Dil Seviyelerinin Açıklamaları

Kursa Kayıt ve Ödeme Koşulları

Her dönem yeni kayıt olacak kursiyerler için verilen sınıflandırma sınavına göre kursiyerlerin seviyeleri belirlenerek kurlara kayıtları yapılır. Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabileceği gibi, kredi kartı ile taksitle ödeme veya paket programlara göre özel indirimden yararlanma olanakları da bulunmaktadır.

Kurs İptal Koşulları

Kayıt olduktan sonra ücret iadesi, sağlık sorunu veya tayin durumlarında sadece faturanın aslı ibraz edildiğinde yapılır.